0312 316 0 437 (GES)
Özel Güvenlik Hizmetleri 

AVM ve İş Merkezleri

Okullar ve Dershaneler

Fabrikalar ve Şantiyeler

Ofisler ve Çalışma Alanları

Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Yalı, Villa ve Lüks Konutlar

Toplu Konutlar

ve Siteler

Limanlar ve Marinalar 

Kamu Binaları ve Belediyeler

Bankalar ve Finans Kuruluşları

Metro - Hızlı Tren Garları

VIP Kişi Yakın Koruma

İşletmeler ve kamu kurumları için fiziki güvenlik ihtiyaçlarınızda personel temini, eğitim, denetleme, ekipman ve altyapı temini başta olmak üzere güvenlik konusunda tüm ihtiyaçlarınızı paket hizmetler halinde karşılıyoruz.

Bina İçi Giriş Kontrol Hizmetleri

 

Müşterilerimizin personeli ve ziyaretçilerinin yoğun olarak kullandığı resepsiyon alanlarında güvenlik görevlileri tarafından gizlilik ve güvenlik ön planda tutularak giriş kontrol, resepsiyon ve müşteri hizmetleri kombinasyonundan oluşan hizmetler sunulur. 

Nizamiye Giriş ve

Nokta Kontrolleri

Hizmet verilen tesislerin tüm giriş çıkışlarında ve daha önceden belirlenmiş güvenlik zafiyeti mevcut olan noktalarda eğitimli ve deneyimli güvenlik personellerimiz tarafından araç ve insan trafiğinin kaydı tutulur, gerekli arama ve kontroller yapmak suretiyle güvenlik sağlanmaktadır. 

Devriye Hizmeti

Nokta kontrollerinin dışında noktalar arasında oluşabilecek riskleri en aza indirmek amacıyla, yaya ve araçlı olarak (bisiklet, ginger,  atv veya otomobil) yapılan kontrolleri kapsar. 

Güvenlik Otomasyon Yönetimi

 

Hizmet verilen tesislerdeki yangın ve alarm ihbar sistemleri ve güvenlik kameralarının  24 saat boyunca kesintisiz olarak izlenmesi, olağanüstü durumlarda uygun yönlendirmelerle gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması çalışmalarıdır.  Herhangi bir hırsızlık girişimi, şüpheli paket vb. olaylarda olay yerindeki güvenlik görevlisi uyarılır ve aksiyon alınır. Şirketimiz aşağıda listelenen hizmetleri müşterilerine standart paket olarak ücretsiz sunmaktadır.

Elektronik

Böcek Arama

Bulunduğunuz ortamda gizli dinleme yada izleme olup olmadığını profesyonel böcek arama cihazlarıyla tespit eden elektronik savunma ve güvenlik hizmeti sağlıyoruz casus böcek olarak adlandırılan aygıtlarla dinlendiğinizden, izlendiğinizden şüphelenilen kişisel ya da kurumsal ortamlarda elektronik tarama-temizleme yapmakta, özel hayatın gizliliğini ve güveniğini %100 başarıyla sağlamaktayız. 

VIP Yakın Koruma

 

Ges Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yakın koruma hizmetini profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Yakın koruma konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda dahi risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek müdahalede bulunma yetisine sahiptir. Yakın koruma görevini yerine getirecek personelimiz "yakın koruma sertifikasına" sahip kişilerden özenle seçilmektedirler.

Güvenlik Danışmanlığı

 

Güvenlik ihtiyaçlarınızda gerekli ; Keşif, Risk analizi, Koruma Planı, Acil durum senaryoları, 5188 Sayılı kanun uygulamaları personel eğitimi ve denetimi konularında danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız Danışmanlık hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgileri Buradan inceleyebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

Özel Güvenlik hizmetlerimizle ilgili ihtiyaçlarınızı belirtin

firmanıza özel bir teklif hazırlayalım

Mesajınız gönderildi en kısa sürede geri dönüş yapacağız.